O nas

Firma ELINTEH Sp. z o.o. powstała w 2016 roku, osoby zarządzające spółką z branżą niskoprądową oraz elektryczną powiązane są od ponad 20 lat, a nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści o ogromnej wiedzy i wielu latach praktyki. Podstawową działalnością naszej spółki są instalacje teletechniczne oraz elektryczne w obiektach komercyjnych. Głównie obsługujemy obiekty przemysłowe, produkcyjne oraz biurowe, w tym centra handlowe, biurowce, magazyny, sklepy, hale itp. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie najróżniejszych instalacji teletechnicznych oraz elektrycznych. Pośród naszych usług są m.in.:

  • systemy wykrywania pożaru,
  • systemy ostrzegania dźwiękowego,
  • strukturalne sieci komputerowe,
  • monitoring wizyjny,
  • kontrole dostępu,
  • instalacje włamania i napadu,
  • instalacje elektryczne niskiego i średniego napięcia.

Jako że działamy kompleksowo, naszą ofertę uzupełnia pełen zakres obiektowych i zewnętrznych instalacji elektrycznych. Wachlarz naszej oferty ulega stałemu poszerzeniu poprzez odbywanie kolejnych szkoleń oraz inwestowanie w kolejne specjalistyczne narzędzia.

Instalacje elektryczne i teletechniczne – kompleksowo, sprawnie, profesjonalnie

Obszarem działania firmy ELINTEH jest CAŁA Polska. Nie ograniczamy się do jednego obszaru, swoje usługi świadczymy w każdym zakątku Polski, zawsze będąc kompleksowo przygotowanym do pracy. Dlatego zajmiemy się wszystkimi instalacji elektrycznymi i teletechnicznymi, które interesują naszego Klienta.

Zawsze oferujemy kompleksowe wsparcie procesu inwestycyjnego. Prace rozpoczynamy od projektu instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych. Następnie przygotowujemy całą dokumentację projektową, budowlaną i wykonawczą, aby zacząć realizację zlecenia i zakończyć je dopiero po odbiorze zrealizowanych robót przez instytucje i organy administracyjne. Ze swoimi Klientami chcemy tworzyć wieloletnie partnerstwo, dlatego realizujemy też obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną zrealizowanych projektów.


Instalacje elektryczne i teletechniczne dla małych i dużych

Rozumiemy, iż nasz sukces jest zależny od sukcesu naszych Klientów. Dlatego przez kilka lat obecności na rynku udowodniliśmy, że ELINTEH to kompleksowy i profesjonalny wykonawca instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Dotychczas stworzyliśmy instalacje w kilkuset punktach na mapie całej Polski, współpracując z mniejszymi obiektami komercyjnymi i największymi podmiotami o zasięgu międzynarodowym. Najlepszą rekomendacją naszych usług jest wieloletnia współpraca z międzynarodową marką kin wielosalowych Cinema City, która swoje placówki ma w Europie Wschodniej i Środkowej (m.in. Polska, Węgry, Rumunia, Słowacja, Czechy).

Zaufanie tak dużych, znaczących podmiotów to wynik naszego zaangażowania, profesjonalizmu oraz dążenia do prężnego rozwoju, dzięki czemu stale poszerzamy swoją działalność o nowe obszary. Cała rodzina ELINTEH, włącznie z zarządem nieustannie podnosi poziom swoich kompetencji, co jeszcze bardziej usprawnia proces realizacji projektów. Wszystko po to, żeby nie stać w miejscu, ale reagować na rozwój branży i stale podnosić poziom jakość świadczonych usług.

Nasze realizacje


ELINTEH - profesjonala pomoc

Budowa i serwis instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Wsparcie w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie obiektu. Opieka Serwisowa. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.